ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΤΗΝ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΔΙΑΧΥΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΑΔΟΣΗΣ ΤΟΥ ΑΘΛΗΜΑΤΟΣ WATER SKYBALL ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ, 11-06-2023 ΚΑΙ ΩΡΑ 10.30 Π.Μ.

Πρόσκληση στην Αθλητική Εκδήλωση διάχυσης και διάδοσης του Αθλήματος Water Skyball την Κυριακή, 11-06-2023 και ώρα 10.30 π.μ.

Ακαδημαϊκές Δράσεις

Tο Εργαστήριο Προσαρμοσμένης Κινητικής Δραστηριότητας/Αναπτυξιακών και Κινητικών Διαταραχών της Σχολής Επιστήμης Φυσικής Αγωγής και Αθλητισμού του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών σας προσκαλεί να συμμετέχετε στην Αθλητική Εκδήλωση διάχυσης και διάδοσης του νέου Αθλήματος Water Skyball στο πλαίσιο του Προγράμματος Erasmus+ “Water Skyball in Europe 2”την Κυριακή, 11-06-2023 και ώρα 10.30 π.μ. στις εγκαταστάσεις του Αθλητικού Συλλόγου «Αστερίας» στην Κατερίνη.
Η Επιστημονική Υπεύθυνη του Προγράμματος
Καθηγήτρια Δήμητρα Κουτσούκη