ΑΠΟΣΠΑΣΜΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΙΛΙΑ ΣΤΗ ΔΗΜΟΣΙΑ ΔΙΑΔΙΚΤΥΑΚΗ ΗΜΕΡΙΔΑ, ΠΟΥ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕ ΤΟ «Κ.Ε.Ε.Π.Ε.Α ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ» ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ 24/06/2021 ΜΕ ΘΕΜΑ: <MATP - BOCCE>

Πέμπτη 24 Ιουνίου 2021
Απόσπασμα από την ομιλία  στη δημόσια διαδικτυακή ημερίδα, που διοργάνωσε το «Κ.Ε.Ε.Π.Ε.Α Ορίζοντες» την Πέμπτη 24/06/2021 με θέμα: <MATP - BOCCE>

Κοινωνικές δράσεις

Ευχαριστώ τον Πρόεδρο κ. Νικόλαο Ανυφαντή και την καθηγήτρια ειδικής φυσικής αγωγής κ. Μαρία Κρεούζη για την πρόσκληση αλλά και την αγαστή συνεργασία μας αρκετά χρόνια τώρα. Οι φοιτητές και οι φοιτήτριες της Σχολής Επιστήμης Φυσικής Αγωγής & Αθλητισμού υλοποιούν στο συγκεκριμένο φορέα Ειδικής Αγωγής & Εκπαίδευσης την πρακτική τους εξάσκηση για την Ειδίκευση της Προσαρμοσμένης ή Ειδικής Φυσικής Αγωγής. Όπως παράλληλα και σε άλλους φορείς και σχολεία ειδικής αγωγής.